KOMUNIKATY

{jcomments off}KOMUNIKAT. Starostwo Powiatowe w Ropczycach informuje, że w związku z przebudową mostu na rzece Bystrzyca, w ciągu drogi powiatowej Kosowy – Kamionka – Sędziszów Młp. w miejscowości Borek Wielki zostanie zamknięty odcinek tej drogi na czas robót tj. od 26.07.2010r. do 30.10.2010r. Planowany objazd drogą gminną na Kościół i odcinkiem drogi powiatowej Ostrów – Borek Wielki – Boreczek. Przejście dla pieszych i pojazdów jednośladowych zostanie utrzymane przez kładkę zamontowaną na czas robót.

KOMUNIKAT. Starostwo Powiatowe w Ropczycach informuje, że w związku z przebudową mostu drewnianego na potoku Gnojnica, w ciągu drogi powiatowej Gnojnica – Broniszów w miejscowości Gnojnica, zostanie zamknięty odcinek tej drogi na czas robót tj. od 26.07.2010r. do 30.10.2010r. Planowany objazd ulicą Ogrodniczą i Leśną w Ropczycach do skrzyżowania koło Leśniczówki. Przejście dla pieszych i pojazdów jednośladowych zostanie utrzymane przez kładkę zamontowaną na czas robót.

Za powstałe utrudnienia spowodowane zamknięciem drogi na czas robót serdecznie przepraszamy.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

9 − six =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!