nowy5_wypadekbystrzyca

Matka i dzieci ranne, podejrzany zwiał

Poszkodowanych z samochodu strażacy wyciągnęli , kiedy pojazd był jeszcze odwrócony do góry kołami. FOTO: K.IGNAS

 

BYSTRZYCA♦ Matka oraz dwoje jej dzieci w wieku 5 i 10 lat trafiło z obrażeniami do szpitala po wypadku, do którego doszło w niedzielę po południu na drodze powiatowej w Bystrzycy w gminie Iwierzyce. Wszyscy troje podróżowali osobowym volkswagenem. Obrażenia są niegroźne dla życia.

Samochód, którym kierowała Renata S., mieszkanka gminy Brzostek wpadł do rowu, a następnie dachował. Najprawdopodobniej przyczynił się do tego kierowca innego auta, ale oddalił się z miejsca wypadku. – Ze śladów zabezpieczonych przez policjantów wstępnie wynika, że kierowany przez 34 – letnią kobietę volkswagen wpadł w poślizg, wjechał do rowu, a następnie przewrócił się na dach – relacjonuje policja. (…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

twenty − 3 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!