nowy4_tirwrowie

Ciężarówka na boku, nie ma ofiar

Kierowca ciężarówki najprawdopodobniej nie spodziewał się, że krawędź rowu jest tak blisko odśnieżonego pasa jezdni. Sytuację trudno było ocenić, bo śnieg wyrównał rowy i pobocze. FOTO: K.IGNAS

 

BYSTRZYCA♦ W poniedziałek, 1 lutego około 10:30 na drodze powiatowej w Bystrzycy na bok przewróciła się ciężarówka przewożąca drewno. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.


Jak ustaliła policja, kierowca ciężarowego mercedesa z przyczepą. Marek P. z Ropczyc nie zachował należytej ostrożności na łuku drogi, zjeżdżając blisko prawej krawędzi jezdni, co na zaśnieżonej i oblodzonej nawierzchni spowodowało zsunięcie pojazdu do przydrożnego rowu i przewrócenie zestawu. Kierowca był trzeźwy nie cierpiał w zdarzeniu. Policja go pouczyła.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

 

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

1 + 19 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!