nowy_dzienpolicji

Apel na Święto Policji – galeria ZDJĘĆ

FOTO: K.IGNAS

ROPCZYCE♦ W piątek, 24 lipca już po raz 90-ty policjanci obchodzili swoje święto. W Ropczycach o 13:00 na wewnętrznym dziedzińcu Komendy Powiatowej policjanci uczestniczyli w uroczystym apelu. Część z nich dostała nominacje na wyższe stopnie policyjne oraz nagrody.


Na wyższy stopień policyjny awansował Komendant Powiatowy Policji w Ropczycach, dotąd podinspektor Robert Pastuła. O d teraz młodszy inspektor. Wyższe stopnie otrzymało także 24 innych policjantów z powiatu, a dwóch nagrody Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego.(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

Aby obejrzeć galerię zdjęć

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

four + 15 =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów