PKS

W weekendy nie będzie autobusów

Od piątku 24 kwietnia, pasażerowie śledzą listy kursów przewidzianych do zawieszenia lub skrócenia.

 

CAŁY POWIAT♦ Od 1 maja Veolia Transport Podkarpacie zawiesza 34 kursy sobotnie i niedzielne, 6 tras zostanie skróconych. Firma twierdzi, ze ogranicza w ten sposób straty na nierentownych liniach. To drugie w ciągu zaledwie pół roku okrojenie rozkładu jazdy.

 

 

 

Pasażerom nie podoba się strategia firmy. We wtorek do redakcji Reportera przyszła Barbara, mieszkanka Wielopola, żeby poinformować, ze pasażerowie zbierają podpisy pod petycją, wzywającą przewoźnika z Sędziszowa do pozostawienia weekendowego połączenia Nawsie – Sędziszów – Rzeszów. –

 

 

Przewoźnik po licznych telefonach pasażerów do czwartku, czyli do 30 kwietnia dał nam czas na zebranie minimum 10 podpisów za przywróceniem konkretnego kursu. W przeciwnym razie już nic nie da się zrobić – relacjonuje Barbara.

 

 

W petycji napisano: likwidacja aż tylu kursów jest lekceważeniem klientów, bądź co bądź zmuszonych do korzystania z usług „Veolii”.(…)

 

 

jk

 

Więcej informacji w papierowym wydaniu Reporter GazetyBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

five + 13 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!