nowy12_klosek

Wojciech Kłósek: Dostałem mandat, bo wyciągnąłem kamerę

Wojciech Kłósek ma wrażenie, że dostał mandat, bo chciał sfilmować policjantów na służbie. FOTO: S.OSKARBSKI

 

SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI♦ Jest wykroczenie, jest mandat. Ale nie dla każdego. – W moim przypadku policjant wykazał się nadgorliwością i muszę płacić, a inni zostali tylko pouczeni – denerwuje się Wojciech Kłósek.


Sędziszowianin zaparkował samochód na ulicy Polnej, gdzie obowiązuje zakaz zatrzymywania. Miał pecha, bo na drodze tej pojawił się patrol policji. Funkcjonariusze za wycieraczkę wetknęli wezwanie do stawienia się w komisariacie. Wizyta w jednostce policji nie była jednak konieczna, bo kierowca akurat pojawił się obok swojego samochodu i wyjaśnianie sprawy zaczęło się na miejscu. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reportera.

 

 

 

so

 

{jcomments off}Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!