nowy13_lubzina13

Tragedia na pasach. Nie żyje 13-letnia dziewczynka

Dzięki pracy biegłego zrekonstruowany zostanie przebieg tragicznego wypadku w Lubzinie. FOTO: S.OSKARBSKI

 

LUBZINA♦ Zderzenia z oplem vectrą nie przyżyła 13-letnia uczennica miejscowej szkoły. Zginęła w drodze na lekcje 20 lutego.

Było około godziny 7:30. Drogą krajową nr 4 w kierunku Dębicy jechał opel vectra, za kierownicą którego siedziała 26-letnia kobieta w zaawansowanej ciąży. Razem z nią samochodem podróżowało jej kilkuletnie dziecko. Według wstępnych ustaleń, na przejściu dla pieszych, opel uderzył w 13-latkę z pobliskiej Brzezówki, która pojawiła się na pasach. Uderzenie było tragiczne w skutkach. Dziewczynka zmarła na miejscu mimo prowadzonej reanimacji. Kobietę kierującą oplem, także mieszkankę Brzezówki, zabrano do szpitala. Z relacji świadków wypadku wynika, że była przerażona, a wręcz zszokowana tym, co się stało. Z pierwszych informacji nie wynika jednak, by wskutek zderzenia ucierpiała fizycznie. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reportera.

 

 

 

so

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

eighteen − five =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!