nowy9_otwarcieszpital

Kiedy przyjmą pierwszego pacjenta? – galeria ZDJĘĆ

FOTO: W.NAJA

 

SĘDZISZÓW MŁP.♦ W czwartek, 30 sierpnia o 12:00 było oficjalne otwarcie siedziby Oddziału Chirurgii Planowej w Szpitalu Powiatowym w Sędziszowie Młp. Kiedy lekarze pierwszego pacjenta? Jest plan, że w poniedziałek, choć pewności nie ma, bo nie wszystkie formalności zostały zamknięte. Oddział nie przeszedł jeszcze odbioru Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej.

 

W Szpitalu Powiatowym w Sędziszowie Oddział Chirurgii Planowej będzie trzecim a licząc z Zakładem Opiekuńczo Leczniczym czwartym działającym oddziałem. Obowiązki ordynatora do rozpisania konkursu będzie pełnił Antoni Bazelich, specjalista chirurg, który do końca miesiąca pracuje w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 Rzeszowie.

Personel lekarski uzupełni trzech chirurgów. – Pan doktor Piotr Szredzki, który specjalizował się najpierw z chirurgii a następnie z gastroenterologii, będzie pracował też doktor Stanisław Dziurzyński oraz doktor Rafał Habaj, przy czym on aktualnie jest jeszcze pracownikiem Szpital nr 2 w Rzeszowie i nie ma decyzji czy będzie u nas od 1 września czy od 1 października – wyjaśnia Adam Bałut, dyrektor ropczyckiego ZOZ-u.

Podczas otwarcia obecni byli przedstawiciele władz i lokalnego środowiska medycznego, poza tym personel powstającego oddziału, a także kilku miejscowych biznesmenów. Wstęgę przecięli starosta i przedstawiciel Podkarpackiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Nowy oddział nie ma jeszcze kontraktu.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

six + twenty =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!