Lopuchowa

LKS Łopuchowa się wzmocnił. A. Madeja: Pokażemy charakter i potencjał

Jesienią mieli lepsze i gorsze momenty, ale zimę przepracowali dość solidnie i po poszerzeniu kadry raczej nie będą słabsi. LKS Łopuchowa chce przede wszystkim zapewnić sobie utrzymanie.

– Pokażemy charakter i potencjał,  który nasza drużyna posiada – zapowiada Arkadiusz Madeja, ofensywny gracz Łopuchowej. Zespół z Łączek Kucharskich w ostatnim sparingu wygrał 3:0 z rezerwami Lechii Sędziszów. We wcześniejszych grach kontrolnych LKS też wyglądał bardzo dobrze. – Sparingi jak i okres przygotowawczy napawają optymizmem przed rudną wiosenną, więc mamy nadzieje, że wywalczymy jak najwięcej punktów – mówi Madeja.

Działacze obawiają się, że przez studia wypadnie z gry Mateusz Jodłowski, ale do zespołu wrócił Norbert Jodłowski, który ostatnie pół roku spędził w zespole juniorów Błękitnych. – Rozwinął się w Ropczycach – przyznaje Mariusz Wiktor, prezes Łopuchowej. Drużyna spod Ropczyc ma niełatwy początek rozgrywek. Rozpocznie walkę o punkty od derbowego boju z Małą.

News will be here

LKS Łopuchowa rozpoczyna wiosenną rywalizację od starcia z Małą. Mecz odbędzie się w niedzielę w Pustyni. Początek o godzinie 14.

Zmiany kadrowe w LKS-ie Łopuchowa

Przybyli: bramkarz Wojtek Jagoda (Wolica Piaskowa, pomocnik Norbert Jodłowski (juniorzy Błękitnych Ropczyce),

Ubyli: – .