DSC_8499

Premiera musicalu „New York” jednak zgodnie z planem

Wczorajsza decyzja władz powiatu o przesunięciu o dwa tygodnie musicalu „New York” w wykonaniu Licealnego Teatru Muzycznego została cofnięta. Premiera odbędzie się tak jak wcześniej planowano czyli w niedzielę, 8 marca, o godz. 18:00 w sędziszowskim domu kultury. Wprowadzone zostaną jednak dodatkowe środki ostrożności, o których informuje oficjalny komunikat LTM. Jego treść zamieszczamy poniżej.

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo

Wczoraj w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że decyzją władz powiatowych premiera spektaklu Licealnego Teatru Muzycznego została przesunięta w czasie.

Porozmowach Rodziców naszych Uczniów oraz Dyrektora szkoły z Panią Wicestarostą Bernadetą Frysztak, Panią Martą Różańską, Dyrektorem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, oraz Panem Ludwikiem Jasińskim, Zastępcą Dyrektora ds. lecznictwa ZOZ w Ropczycach, informujemy, że decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Młp.:

  1. Spektakle odbędą się zgodnie z planowanym harmonogramem w formule spektakli zamkniętych, co oznacza, że na salę widowiskową oraz do jej zaplecza wstęp będą miały osoby z imiennym zaproszeniem lub wejściówką.

  2. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem, wirusem grypy i innymi chorobami sezonowymi oraz mając na uwadze bezpieczeństwo naszych uczniów i widzów, zostaną wprowadzone odpowiednie środki ostrożności:

  • dodatkowe dozowniki z płynem antybakteryjnym,

  • obecność lekarza/pracownika z NZOZ Piomar podczas każdego spektaklu,

  • konieczność podania imienia i nazwiska przed wejściem na spektakl przez każdego widza oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie tych danych celem zapewnienia bezpieczeństwa,

  • zajmowania wyznaczonych miejsc i niezmieniania ich podczas spektaklu.

  1. Bardzo prosimy, by osoby przeziębione zrezygnowały z uczestnictwa w spektaklu lub wybrały inny termin.

  2. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania spektaklu/spektakli w sytuacji, gdyby ww. środki ostrożności okazały się niewystarczające.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

osiemnaście + osiemnaście =