wiolicaBorek

Zobacz co Piast zrobił Borkovii. Musiało boleć – ZDJĘCIA

Piast Wolica Piaskowa to beniaminek rozgrywek A klasy. W ostatniej kolejce drużyna prowadzona przez Marka Kanacha ograła aż 5:1 lokalnego rywala Borkovię z Borku Wielkiego.

Dzięki  temu Piast Wolica Piaskowa rundę jesienną kończy na pierwszym miejscu, z przewagą 9 punktów nad drugim w tabeli Płomieniem Zagorzyce.

 

Dlaczego Borkovia tak wysoko przegrała ostatni mecz?  Wyglądało na to, że obie ekipy przystępują do tego starcia maksymalnie skoncentrowane i zmobilizowane. Ostatni w lidze Borek Wielki marzył o remisie, ale gdy w pierwszych minutach Piast zdobywał dwie bramki, marzenie zaczęło się rozpływać w jesiennej mgle.

WordPress Image Gallery Plugin

Po przerwie Borkovia się odsłania i Wolica stwarza sobie kolejne sytuacje. – Zimujemy na ostatnim miejscu nie przez tę porażkę. Czułem, że ten Piast może nas tak skarcić. Szkoda kilku wcześniejszych spotkań, w których traciliśmy cenne punkty przez błędy w końcówkach – mówi w rozmowie z tygodnikiem Reporter Gazeta – Wiesław Szczepanek, trener ekipy z Borku Wielkiego..

 

– My nie mamy się tu kogo obawiać – twierdzi wyraźnie usatysfakcjonowany wygraniem dwunastego meczu w tym sezonie trener Wolicy – Marek Kanach.

 

Trener Piasta już zaciera ręce na wzmocnienia w przerwie zimowej. Tu zobacz na jakie transfery liczy (e.reportergazeta.pl). Nr 14/11/2019

 

 

Reklama

REHABILITACJA Umowa z NFZ Cały zakres zabiegów fizykalnych Szkodna Tel. 798 550 246, Tel: 17 506 10 90.

 

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

20 − osiem =