marba-nowaaa

Siatkarki Marby Sędziszów rozbijają kolejne rywalki. Dziś sprawdzą AZS UR Rzeszów

Marba Sędziszów pokonała w ostatniej kolejce Feniks Radymno. Problemów z dopisaniem kolejnych trzech punktów nie powinny mieć w najbliższej kolejce, gdy u siebie spotkają się z AZS-em UR Rzeszów. Sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 17.

 

Sędziszowska drużyna w ostatniej kolejce nie miała innego wyjścia, jak pokonać ostatni zespół ligi i to za trzy punkty. – Niestety, trochę dostosowaliśmy się do poziomu rywalek – ubolewał w rozmowie z tygodnikiem Reporter Gazeta, Maciej Leś, trener naszej drużyny.

 

Marba pojechała na to spotkanie bez podstawowej środkowej – Gosi Hajduk. Zatrzymały ją sprawy rodzinne. – Wydawało się, że wygramy bez kłopotów, ale kilka okoliczności sprawiło, że nie było to takie proste. Zaczęło się od nienaturalnie przedłużonej rozgrzewki. Trener miejscowych poprosił mnie o to, byśmy zaczęli to spotkanie nieco później, bo na mecz spóźni się jedna z jego zawodniczek. Oczywiście nie chcieliśmy robić problemów – wspominał Leś.

 

Obowiązkiem naszej ekipy jest teraz pokonanie na własnym parkiecie AZS-u UR Rzeszów. Do kadry wróci Gosia Hajduk, przez co trener będzie miał do dyspozycji aż 14 zawodniczek. Tak szerokiego składu nie ma żaden trener w tych rozgrywkach.

 

Maciej Leś wie, kto jest najmocniejszym punktem rzeszowskiej drużyny. Przygotowuje swój zespół do kolejnych trudnych spotkań.

 

Reklama

REHABILITACJA Umowa z NFZ Cały zakres zabiegów fizykalnych Szkodna Tel. 798 550
246, Tel: 17 506 10 90.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

1 × trzy =