DSC_1668

Olimpia Nockowa – Gród Będziemyśl 1:1 – ZDJĘCIA

Zawodnicy Olimpii Nockowa zremisowali na własnym boisku z Grodem Będziemyśl w meczu siódmej kolejki dębickiej A klasy. Więcej o sytuacji w tych rozgrywkach w papierowym wydaniu tygodnika Reporter Gazeta (4 października).

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do galerii Reportera, musisz go aktywować. Po aktywacji będziesz miał dostęp z tego komputera i z tej przeglądarki internetowej do naszych WSZYSTKICH galerii przez 7 dni. Aktywacji można dokonać wysyłając SMS o treści AP.REPORTER pod numer 71068 (koszt jednego smsa: 1,23 PLN z VAT), a następnie w pole poniżej musisz wprowadzić kod otrzymany smsem zwrotnym:

Zatwierdź kod i uzyskaj dostęp

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek.
Regulamin | Składanie reklamacji | Właściciel: Studio Reporter Wojciech Naja, 39-120 Sędziszów Młp., Wolica Piaskowa 135 a | Kontakt


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

1 + 3 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!