1

Pożegnalny mecz Roberta Proczka – ZDJĘCIA

 
Pojedynkiem pomiędzy obecnym zespołem Victorii Ocieka, a drużyną oldbojów Victorii przygodę z piłką zakończył Robert Proczek. Wieloletni gracz drużyny z Ocieki otrzymał sporo nagród. Szczegóły w papierowym wydaniu tygodnika Reportera Gazeta (6 lipca).
[FMP] [/FMP]


Jest 2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. wsad

    Bravo. Ocieka mega punkt za docenianie człowieka. Niejedn klub w ekstraklapie nie potrafił podziękować swoim wieloletnim zawodnikom, a tutaj okręgówka i proszę. Można? Można! Jeszcze raz BRAVO działacze Ocieki

  2. RR

    Przykład dla wszystkich drużyn jak powinno się dziękować ludziom dzięki którym istnieją kluby w których kształtują się pokolenia młodych chłopców. To bardzo ważne aby umieć powiedzieć dziękuje i wybaczyć różne czasem trudne i niewłaściwe zachowania.
    Takie pożegnania budują pozytywny wizerunek klubu i daje paliwo na kolejne lata funkcjonowania dla młodych.


Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

15 − dwa =