nowy7_congcong

Cong Cong z Gnojnicy zachwyciła w Polsacie

Cong Cong i Andrzej spotkali się w metrze w Hiszpanii, wtedy chyba żadnemu z nich nawet przez myśl nie przeszło, że będą małżeństwem, a ona wystąpi w polskiej edycji popularnego programu „Must Be The Music”. FOTO: W.NAJA

GNOJNICA DOLNA♦ Cong Cong Liu, żona Andrzeja z Gnojnicy zaskoczyła jury konkursu „Must Be The Music” emitowanego w soboty w telewizji Polsat. Nie dość, że zaśpiewała włoską arię operową w odróżnieniu od pozostałych uczestników, którzy prezentują zwykle utwory pop lub rock, to poproszona wykonała też utwór w swoim ojczystym języku – po chińsku. Cong Cong Liu dostała cztery razy „tak”. Niestety, w Polsacie już jej nie zobaczymy. Jury spośród 160 osób, które przeszły dalej, wybrało tylko 30 uczestników, wśród nich nie było naszej reprezentantki z Gnojnicy.

Cong Cong Liu nie przejmuje się tym, że odpadła z programu, jej występ można było oglądać w sobotę, 26 marca. Dziewczyna podkreśla, że śpiew to dla niej sama radość a konkurs był nieważny. Arii operowych uczyła się najpierw na uniwersytecie w Chinach, a później w Hiszpanii, ma doktorat. – Eliminacje „Must Be The Music” w Rzeszowie to był przypadek – podkreśla. Oboje z mężem dowiedzieli się o nich w nocy po spotkaniu ze znajomymi, kiedy wracając do domu zauważyli nad ranem tłumy ludzi oczekujących na casting. Wrócili następnego dnia po południu, a kiedy się zapisali, okazało się, że ciągle trzeba czekać. Postanowili, że wrócą jeszcze później. Ostatecznie Cong Cong Liu na przesłuchanie weszła jako ostatnia spośród wszystkich, którzy śpiewali w Rzeszowie. Było po 1:00 w nocy, Cong Cong wzbudziła zainteresowanie i przeszła dalej.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

 

naj


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

3 − 2 =