Futbolowy weekend w powiecie i na Podkarpaciu – 15.16.05.2010.

PIŁKA NOŻNA. Rezultaty gier ligowych w weekend 15.16.05.2010. zespołów z Podkarpacia z I ligi, II ligi wschodniej, III ligi lubelsko-podkarpackiej, IV ligi podkarpackiej, klasy okręgowej Dębica, powiatowych drużyn A, B klasy oraz zespołów młodzieżowych z regionu ropczycko-sędziszowskiego.

I liga

Górnik Zabrze – Stal Stalowa Wola 3-0 (1-0)

News will be here

II Liga Wschodnia

Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów 0-1 (0-1)
Resovia Rzeszów – GKS Jastrzębie Zdrój, mecz odwołany, z powodu deszczu boisko nie nadawało się do gry

III Liga Lubelsko-Podkarpacka

Górnik II Łęczna – Unia Nowa Sarzyna 1-0 (1-0)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Mielec 1-1 (0-0)
Stal Sanok – Stal Kraśnik 4-1 (2-1)
Siarka Tarnobrzeg – Wisłoka Dębica 2-2 (1-1)
Karpaty Krosno – Wisła Puławy 3-1 (0-1)

Stal Poniatowa – Izolator Boguchwała 3-0 (2-0)

IV Liga Podkarpacka

Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 1-3 (0-3)
Żurawianka Żurawica – LZS Turbia 5-0 (3-0)
JKS 1909 Jarosław – Orzeł Przeworsk 3-1 (1-0)
Igloopol Dębica – Pogoń Leżajsk 0-0
KS Zaczernie – Rzemieślnik Pilzno 2-0 (1-0)
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1-4 (0-0)
Partyzant Targowiska – Strumyk Malawa 4-1 (2-0)

Kolbuszowianka Kolbuszowa – MKS Kańczuga 2-2 (1-1)

Klasa Okręgowa Dębica

Czarnovia Czarna Tarnowska – Pogórze Wielopole Skrz. 1-1 (1-0)
Lechia Sędziszów Młp. – Chemik Pustków 0-1 (0-0)
Start Wola Mielecka – KP Kaskada Kamionka 3-0 (1-0)

Zryw Dzikowiec – Złotniczanka Złotniki, mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 5-0, z powodu zdekompletowania drużyny gości
Stal II Mielec – Tempo Cmolas 7-4 (4-0)
Ikarus Tuszów Narodowy – Brzostowianka Brzostek 1-2 (0-2)
Raniżovia Raniżów – LKS Brzeźnica 3-0
Sokół Kolbuszowa Dolna – LKS Nagoszyn, mecz nie odbył się, zespół gości nie przyjechał

Klasa A Dębica, Rzeszów

Orły Borowa – Inter Gnojnica 3-2 (1-1)
Jedność Niechobrz – Płomień Zagorzyce, mecz odwołany, z powodu deszczu boisko nie nadawało się do gry
Victoria Ocieka – Baszta Zawada, mecz odwołany, z powodu deszczu boisko nie nadawało się do gry
LKS Głowaczowa – Czekaj Ropczyce, mecz odwołany, z powodu deszczu boisko nie nadawało się do gry
Sokół Krzywa – LKS Żyraków, mecz odwołany, z powodu deszczu boisko nie nadawało się do gry
LKS Łopuchowa – Dragon Korzeniów, mecz odwołany, z powodu deszczu boisko nie nadawało się do gry

Klasa B Dębica, Rzeszów

Plon Klęczany – Orzeł Wysoka Głogowska 2-2 (2-0)
Gród Będziemyśl – Strażak Lubzina, mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 0-0, boisko z powodu deszczu nie nadawało się do gry
Huragan Przedbórz – Korona Góra Ropczycka 0-4 (0-2)
LZS Mała – Borkovia Borek Wielki. mecz odwołany, z powodu deszczu boisko nie nadawało się do gry
Progres Kawęczyn – Olimpia Nockowa, mecz odwołany, z powodu deszczu boisko nie nadawało się do gry