nowy4_chodnikwolica

Nieodśnieżone chodniki stwarzają niebezpieczeństwo

Piesi ryzykują potrącenie przez samochód, bo chodzą skrajem jezdni. Obok jest co prawda wybudowany na jesieni chodnik, ale nikt go nie odśnieża, więc trudno tamtędy iść, zwłaszcza dzieciom i osobom starszym. FOTO: K.IGNAS

 

WOLICA PIASKOWA♦ Kierowcy skarżą się na pieszych, którzy na ulicy Konopnickiej, na trasie Sędziszów Młp. – Wolica Piaskowa chodzą drogą, zamiast chodnikiem. Piesi tłumaczą się, że chodniki są nieodśnieżone.


– Kiedyś wydarzy się tutaj nieszczęście. Jest okropnie ślisko, tych ludzi idących drogą po zmierzchu nie zawsze widać. Nie wspominając już o tym zakręcie – wyjaśnia Marian. Roman jednak tłumaczy, że kierowcy nie powinni zrzucać winy na pieszych tylko bardziej uważać na drodze. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

 

 

nkBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

three × 5 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!