cichosz

Błękitni zremisowali. Prezes zrezygnował?

Niedziela 26 kwietnia 2009 roku godzina 15. Mariusz Cichosz, obrońca Błękitnych przed wyjazdem do Dzikowca po dziesiąty zdobyty w gościach punkt w sezonie 2008/09.

Piłkarze Błękitnych Ropczyce w 21 kolejce wojewódzkiej ligi zremisowali w Dzikowcu ze Zrywem. Był to czwarty nierozstrzygnięty wyjazdowy pojedynek zespołu ze stolicy powiatu w sezonie 2008/09.

W dniach przed meczem z drużyną z powiatu kolbuszowskiego o zamiarach rezygnacji z funkcji prezesa mówił Adam Rybka, któremu na pełnienie funkcji szefa klubu nie pozwalają obowiązki zawodowe.


Na razie nie wiadomo kto będzie nowym prezesem piłkarzy z Ropczyc. Lechia w minionej serii spotkań przegrała w Pilźnie z Rzemieślnikiem dziewiąty wyjazdowy mecz bieżącego sezonu.

Przełożone mecze 17 kolejki planowanej na 21 i 22 marca rozgrywane 29 kwietnia zakończyły się po zamknięciu numeru. Wyniki za tydzień. Zaległy pojedynek 17 serii spotkań podkarpackiej czwartej ligi pomiędzy Czuwajem Przemyśl, a Żurawianką Żurawica sędziował Marek Głowacki z Sędziszowa Młp.

Był to jego 7 mecz w roli arbitra głównego podkarpackiej czwartej ligi. Jedyny powiatowy sędzia tego szczebla nie ma dużo czasu na „odpo-
czynek” od czwartoligowych pojedynków. W sobotę 2 maja będzie on bowiem głównym rozjemcą meczu Czarnych Jasło ze Zrywem Dzikowiec.

W pierwszych majowych pojedynkach Błękitni i Lechia na własnych boiskach podejmować będą beniaminków wojewódzkiej ligi obecnego sezonu. Drużyna z Ropczyc zagra ze Strumykiem Malawa, z którym jesienią w wyjazdowym meczu zremisowała 0-0. Lechia będzie gospodarzem spotkania z Czuwajem Przemyśl.
Sędziszowski zespół w pierwszej części sezonu 2008/09 przegrał z „Harcerzami” sromotnie bo 8-0. Ropczycanie w czwartej lidze z zespołem z Malawy przed własną publicznością jeszcze nie grali jako, że Strumyk to całkowity nowicjusz tego szczebla. Lechia z drużyną z Przemyśla na najwyższym wojewódzkim szczeblu grała na własnym boisku w sezonie… 1990/91 remisując wówczas 1-1.(…)
stan

Więcej informacji w papierowym wydaniu Reporter GazetyBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

19 − six =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!