nowy11_astrawielopole

Dachowało auto z trzema osobami – galeria ZDJĘĆ

Podróżujący oplem mieli dużo szczęścia, sądząc po wyglądzie samochodu. FOTO: K.IGNAS

 

WIELOPOLE SKRZYŃSKIE♦ W piątek, 28 czerwca w Wielopolu Rzegocinie dachował opel astra. Samochodem jechał kierowca i dwoje pasażerów. Karetka zabrała wszystkich troje do przychodni w Ropczycach na badania, które potwierdziły, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

– Kierowany przez mieszkańca gminy Wielopole Skrzyńskie samochód marki Opel Astra wjechał do rowu, po czym przewrócił się na dach – relacjonuje przebieg zdarzenia mł. asp. Dominika Parus z zespołu prasowego KPP w Ropczycach.(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

one × two =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!