WYNIKI PIŁKARSKIE LIGOWEGO WEEKENDU – 27.28.03.2010. Wygrana Błękitnych. Remis Lechii. Przerwany mecz w Nagoszynie. Inter lepszy od Victorii

PIŁKA NOŻNA. Rezultaty powiatowych drużyn seniorów i juniorów oraz podkarpackich zespołów seniorów I, II, III, IV ligi – weekend 27,28.03.2010.

IV Liga Podkarpacka
Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 0-2 (0-1)

W innych meczach grają:

News will be here

Polonia Przemyśl – Żurawianka Żurawica 0-2 (0-1)
Pogoń Leżajsk – Rzemieślnik Pilzno 0-0
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 3-1 (0-0)
MKS Kańczuga – Strumyk Malawa 3-2 (2-2)
LZS Turbia – Partyzant Targowiska 0-1 (0-0)
Kolbuszowianka Kolbuszowa – Wisłok Wiśniowa 4-1 (1-0)
JKS 1909 Jarosław – KS Zaczernie 1-1 (0-0)

Klasa Okręgowa Dębica
Ikarus Tuszów Narodowy – Lechia Sędziszów Młp. 2-2 (0-1)
SMS Stal II Mielec – Pogórze Wielopole Skrz. 3-1 (1-0)
LKS Brzeźnica – KP Kaskada Kamionka 0-3 (0-2)

Raniżovia Raniżów – Zryw Dzikowiec 2-1 (0-0)
Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Wola Mielecka 0-0
LKS Nagoszyn – Czarnovia Czarna Tarnowska, mecz przerwany w 78 minucie przy stanie 0-1 po wejściu kibiców na boisko
Brzostowianka Brzostek – Złotniczanka Złotniki 2-0 (1-0)
Tempo Cmolas – Chemik Pustków 2-0 (1-0)

Klasa A Dębica, Rzeszów
Victoria Ocieka – Inter Gnojnica 1-3 (1-0)

W A-klasowych derbach powiatu rozgrywanych w Kamionce górą był Inter, który lepiej prezentował się pod względem wytrzymałościowym co zadecydowało o jego wygranej. Do przerwy więcej z gry miała Victoria. Po zmianie stron dominował Inter. Było to ciekawe widowisko toczone w sportowej atmosferze. Remis byłby najsprawiedliwszy – oceniał spotkanie Ryszard Proczek, prezes Victorii.

Sokół Krzywa – Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-4 (1-2)

Nie udała się Sokołowi inauguracja rundy wiosennej na własnym boisku. Goście z powiatu mieleckiego byli zespołem lepszym. Przewyższali gospodarzy przede wszystkim w organizacji gry.

LKS Łopuchowa – Borowiec Straszęcin 0-1 (0-1)

Wyrównany pojedynek. Zwyciężyli goście, którzy wykorzystali błąd gospodarzy w defensywie. Nie byliśmy gorsi od Borowca. Brakowało skuteczności – twierdził oceniając mecz Mariusz Wiktor, grający prezes LKS Łopuchowa. To druga tej wiosny porażka A-klasowego beniaminka.

Czekaj Ropczyce – Ostra Gumniska 1-0 (0-0)

Po stojącym na dobrym poziomie pojedynku futboliści Czekaja pokonali wicelidera tabeli. Gola na wagę trzech punktów strzelił na dwadzieścia minut przed końcem meczu rutynowany Łukasz Bieszczad.

Płomień Zagorzyce – Resovia II Rzeszów 3-5 (1-3)

Płomień mimo ambitnej postawy nie sprostał liderowi w inauguracyjnym spotkaniu rundy wiosennej. W zespole ze stolicy Podkarpacia wystąpił Mariusz Cichosz, były defensor Błękitnych Ropczyce. Zdobył dla swej drużyny jedną z bramek.

Klasa B Dębica, Rzeszów
Paszczyniak Paszczyna – LZS Mała 1-0 (0-0)
Plon Klęczany – KP Zabajka 3-5 (2-5)
Progres Kawęczyn – Gród Będziemyśl 2-0 (1-0)
Olimpia Nockowa – Skarbek Gogołów 3-0 (2-0)

Olchovia Olchowa – Strażak Lubzina 0-4 (0-1)

Zespół z Lubziny prezentował się bardzo dobrze, był lepszy, wygrał zasłużenie. Piłkarze Strażaka powalczą wiosną o czołowe lokaty – mówił prezes Olchovii Andrzej Rój.

Borkovia Borek Wielki – Korona Góra Ropczycka 2-2 (0-2)