hispano kielek 2

Safran szuka pracowników. Zobacz czy się nadajesz

Pracę w swoich wydziałach produkcyjnych oraz na specjalistycznych stanowiskach w dziale badawczo-rozwojowym oferuje Safran Transmission Systems Poland. Dla zainteresowanych firma organizuje Rekrutacyjny Dzień Otwarty dla Kandydatów.

Safran szybko odbudowuje i rozwija poziom produkcji po kryzysie pandemicznym. Rosnąca skala zamówień powoduje, że firma z branży lotniczej potrzebuje nowych pracowników. Dlatego organizuje dzień otwarty.

– Podczas dnia otwartego będzie można porozmawiać z rekruterem i uzyskać informacje o firmie, otwartych rekrutacjach, możliwościach rozwoju zawodowego i dodatkowych korzyściach oferowanych pracownikom, np. dodatkowych ubezpieczeniach, prywatnej opiece medycznej, dofinansowaniu do wypoczynku, dopłat do obiadów w zakładowej stołówce itp. – informuje Danuta Majka z Safran Transmission Systems Poland.

Dzień otwarty, podczas którego będzie można się dowiedzieć o tym, co firma oferuje i czego wymaga od kandydatów, zaplanowano na czwartek, 12 maja, od godz. 13:00 do 16:00, w zakładzie przy ul. Partyzantów 29.