Reklama

Ropczyce: Zatrzymanie poszukiwanego 36-latka. Trafił do więzienia | Reporter Gazeta

Chęć uniknięcia kary za dawne błędy to najczęstsza motywacja osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Kolejną taką osobę zatrzymali w środę, 28 stycznia, kryminalni z komendy w Ropczycach.

Policjanci z wydziału kryminalnego, którzy na co dzień zajmują się nie tylko poszukiwaniem osób zaginionych, ale również tych, którzy ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości, po raz kolejny udowodnili, że nikt, kto łamie prawo, nie może czuć się bezkarny.

Koniec zabawy w chowanego

W środę ropczyccy kryminalni, dzięki dobremu rozpoznaniu, zamknęli sprawę 36-letniego mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Ropczycach. Ma odbyć karę za znęcanie i uszkodzenie mienia.

Reklama

Mężczyzna został trafił do więzienia. Spędzi tam rok i osiem miesięcy.

Miejsce zdarzenia mapa Ropczyce

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo reportergazeta.pl




Reklama