pawlowski

Choć nie widzi, tworzy strony internetowe

Mateusz Pawłowski od urodzenia jest niewidomy. Brak wzroku nie przeszkadza jednak mężczyźnie w realizowaniu swojej pasji. 22-latek tworzy bowiem strony internetowe. I wciąż szuka kolejnych firm oraz osób, którym mógłby postawić własną witrynę www. I to kompletnie za darmo.

 

Mateusz zaczął projektować strony internetowe w wieku 17 lat. Mężczyzna jest absolwentem Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. I choć teraz chodzi do policealnej szkoły fizjoterapii i masażu, to najwięcej czasu, Mateuszowi zabiera właśnie tworzenie stron internetowych. Chorzowianin ma na swoim koncie już kilkadziesiąt projektów witryn: od prostych blogów, przez strony lokalnych firm, aż po projekt dla Łódzkiej Orkiestry Filmowej. 22-latek wciąż szuka jednak nowych przedsiębiorstw i osób, dla których mógłby utworzyć stronę internetową. I to całkowicie za darmo. Dlaczego? Jak mówi Mateusz, chce on przede wszystkim rozwijać swoje portfolio. Poza tym, chorzowianin nie ukrywa, że pewnych ograniczeń przy tworzeniu stron www – szczególnie w kwestii ich zawartości graficznej – po prostu nie jest w stanie przeskoczyć. Dlatego też mężczyzna nie żąda wynagrodzenia za swoje usługi.

Kto może skorzystać z darmowego zaprojektowania strony internetowej przez Mateusza? Tak naprawdę każdy. Jedynym warunkiem jest prowadzenie jakiejś działalności (czy to w ramach przedsiębiorstwa, czy też fundacji, bądź jako osoba prywatna), która nie ma jeszcze swojej strony internetowej. Zleceniodawca strony może współpracować z Mateuszem, dzięki czemu wykonany przez chorzowianina szablon można w pewnym stopniu modyfikować, tak, aby jak najbardziej odpowiadał on zapotrzebowaniu klienta.

Działalność Mateusza wspiera też katowicka firma Lingua-IT. Udostępnia ona bezpłatnie serwer, dzięki czemu utrzymanie zaprojektowanej przez 22-latka strony również jest całkowicie darmowe.

 

Kontakt do Mateusza Pawłowskiego

www.enet.ovh

Tel.:505904182
E-mail: info@enet.ovhBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

1 × 4 =