Reklama

Sześć par w Ropczycach wyróżnione medalami. Są małżeństwem od 50 lat

24/03/2022 13:14

FOTO: UM ROPCZYCE

Sześć kolejnych małżeństw z terenu gminy Ropczyce, może od czwartku, 24 marca pochwalić się medalami za długoletnie wspólne życie. Pary odebrały swoje odznaczenia z rąk burmistrza, podczas uroczystości zorganizowanej we wnętrzu Urzędu Stanu Cywilnego w Ropczycach.

Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie uhonorowani zostali:

Genowefa i Czesław Jezior Zdzisława i Jan Marć Zofia i Michał Marć Teresa i Józef Mosior Zofia i Włodzimierz Stachnik Teresa i Tadeusz Zegar

USC przypomina, że z uroczystego jubileuszu z okazji długoletniego związku, mogą skorzystać wszystkie pary, które pozostają ze sobą w małżeństwie przez przynajmniej 50 lat. Zainteresowani przygotowaniem dla nich uroczystości mieszkańcy mogą się w tej sprawie zgłaszać do USC w Ropczycach, dzwoniąc pod nr telefonu 17 22 10 538, wysyłając maila na adres [email protected], lub przychodząc osobiście do urzędu przy ulicy Krisego 1.

Medal za 50-lecie małżeństwa jest nadawany przez prezydenta Polski na podstawie ustawy z 1992 roku.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo reportergazeta.pl




Reklama
Wróć do