Reklama

Mróz zabił dwóch młodych mężczyzn

28/01/2010 08:59

 

NAWSIE, CIERPISZ♦ W ciągu dwóch dni mrozy sięgające w powiecie – 30 stopni zabiły dwóch młodych mężczyzn. W niedzielę, 24 stycznia kilka metrów do domu w Nawsiu ojciec znalazł zamarzniętego 22-letniego syna. W poniedziałek, 25 stycznia mieszkaniec Cierpisza odkrył w lesie ciało 35 – latka, który wyszedł do kościoła na mszę w niedzielę i już nie wrócił do domu.



Trudno zrozumieć, co stało się w nocy z 23 na 24 stycznia w Nawsiu, gdzie 22-letni Paweł S. zmarzł zaledwie kilka metrów od rodzinnego domu. Rozpacz była tym większa, że zwłoki syna znalazł ojciec, kiedy wyszedł z domu około 13:15. Dzisiaj wiadomo już, że zmarły w chwili śmierci był pod wpływem alkoholu.
- Jak ustalono, 23 stycznia zmarły spotkał się z kolegą i bratem kolegi w Wielopolu. Razem ze znajomym wypił mniej więcej litr wódki. Około 22:00 brat kolegi, który nie pił odwiózł mężczyznę do Nawsia do rozwidlenia dróg. Stamtąd później zmarły mężczyzna miał ścieżką na skróty dojść do domu. Wyruszył w tym kierunku, a mężczyźni, którzy go odwieźli odjechali – rekonstruuje przebieg wydarzeń Janusz Nyzio, szef Prokuratury Rejonowej w Ropczycach.(...) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

 

 

naj

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo reportergazeta.pl




Reklama
Wróć do