Policja wie kim jest zmarły znaleziony w Wiercanach FOTO + VIDEO

Około południa w związku z odkryciem zwłok miejscowego mężczyzny przyjechał lekarz ściągnięty tu przez policję.

W środę rano jeden z mieszkańców Wiercan znalazł w rowie melioracyjnym około 100 metrów od drogi powiatowej Sędziszów Małopolski – Pstrągowa ciało. Mężczyzna już nie żył. Udało się go rozpoznać. O tragicznym znalezisku poinformowano krewnych.

Miejsce znalezienia zwłok zabezpieczali od rana funkcjonariusze z komisariatu w Sędziszowie Małopolskim.

Policjanci na zlecenie prokuratury ustalają teraz jak doszło do śmierci. Prokuratura w takich okolicznościach zwykle zleca sekcję zwłok, by wykluczyć udział osób trzecich w zgonie.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

trzy × jeden =