Inter-net

Piłkarki Interu Gnojnica już kopią. Zaczynają od treningowej gierki w Łańcucie

Zajmujące pierwsze miejsce w rozgrywkach podkarpackiej czwartej ligi, piłkarki Interu Gnojnica, intensywnie pracują nad formą przed rozpoczęciem rundy rewanżowej.

W sobotę zespół z Gnojnicy sprawdził się w Łańcucie z przedstawicielkami Akademii Piłkarskiej Stali Łańcut, które w przyszłym roku mają rozpocząć walkę w ligowych rozgrywkach. W treningowej gierce padło sporo bramek. Nikt nie liczył dokładnie, jakim wynikiem zakończył się ten mecz.

fot. FB LKS-Inter-Gnojnica-Dziewczyny

Trener Michał Bieś nie planuje zimą zmian w kadrze. Kontuzjowane są Zuzanna Wielopolska i Aleksandra Kubik (problemy z kolanami).

fot. FB LKS-Inter-Gnojnica-Dziewczyny

18 lutego Inter ma rozegrać sparing w Jaśle z miejscowym AP Jasło. Bieś chce jeszcze zaliczyć kilka innych gier kontrolnych m.in. ze Stalą Łańcut (na trawie) i z Resovia (na trawie).

fot. FB LKS-Inter-Gnojnica-Dziewczyny


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

piętnaście + 9 =