Nie zmarnujcie słonecznej niedzieli. Panują idealne warunki by pójść na spacer do lasu

Słońca tej zimy nad powiatem ropczycko – sędziszowskim było mało. A kiedy na niebie zbyt często dominują chmury, łatwo o przygnębienie a nawet depresję. Cierpi na tym również nasze zdrowie fizyczne, bo zła pogoda zniechęca do wychodzenia z domu i ruchu.

Idzie jednak wiosna, czas naładować baterie słońcem i świeżym powietrzem. Polecamy spacery leśnymi drogami na północy powiatu. W większości lasy rosną tam na przepuszczalnej piaszczystej glebie. Woda szybko tam wsiąka w ziemię, teren jest równinny a lasy porośnięte wonnymi sonami.

Ruszajcie po obiedzie na spacer by naładować baterie. Słońca powinno być nad powiatem dzisiaj dużo do samego wieczora, kilka stopni na plusie. Wiatr odczuwalny, ale umiarkowany. Życzymy przyjemnego wypoczynku.

Na zachętę kilka ujęć z lasu w Borku Wielkim, zaledwie kilka kroków do zalewu w Kamionce.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

17 − 5 =