Inter

Inter Gnojnica szuka obrońcy i napastnika. Być może wróci Adrian Frydło

Początkiem lutego przygotowania do nowej rundy rozpocznie Inter Gnojnica. Trener Wojciech Duduś rozgląda się za obrońcą i napastnikiem.

Kwestię ofensywnego zawodnika być może załatwi Adrian Frydło. Nastolatek wraca z wypożyczenia z Pogórza Wielopole Skrzyńskie. Nie wiadomo czy nie będzie go kusił klub wyższej ligi. – Interesują się nim porządne kluby – przyznaje Wojciech Duduś, trener Interu. Klub z Gnojnicy, jeśli będzie chciał, może „na siłę” zatrzymać Adriana, ale konkrety w sprawie jego przyszłości poznamy dopiero za parę tygodni. – Zawsze jest dobrze, gdy do drużyny wraca wartościowy wychowanek – podkreśla Duduś. Trener Interu zakłada, że z drużyny nikt nie odejdzie.

Gnojnica chciałby wzmocnić przede wszystkim formację obronną i atak, ale w klubie nie pogardziliby również bramkarzem i pomocnikiem. Z obsadą między słupkami był kłopot przez wyjazdy służbowe Juliana Oswalda. Działacze liczą, że na wiosnę J. Oswald będzie częściej dostępy. Inter ma małe szanse na powrót do A klasy w tym sezonie. Po rundzie jesiennej ma na koncie 16 punktów i traci do lidera z Bystrzycy pięć oczek. – Szkoda meczu z Kawęczynem, bo była szansa go wygrać i wtedy do Bystrzycy traciliśmy tylko trzy oczka – podkreśla Tomasz Bieś, skarbnik Interu.

Po reorganizacji rozgrywek do wyższej ligi wchodzi tylko mistrz rozgrywek B klasy, a zespół z Gnojnicy ciągle zachował szansę na wejście do wyższej ligi. Musi jednak regularnie punktować w każdym meczu drugiej rundy.  – Może być tak, że nawet zwycięstwa we wszystkich meczach rundy wiosennej nie zapewnią nam pierwszego miejsca na koniec sezonu – zaznacza T. Bieś. Inter w okresie przygotowawczym ma rozegrać 6 gier kontrolnych. Pierwszy test ma odbyć się 5 lutego, gdy rywalem Interu będzie Olchovia Olchowa. Kolejnymi rywalami będą: juniorzy Bratka Bratkowice (12 lutego), KS Stobierna-Krzywe (19 lutego), Jedność Hucisko (26 lutego), Lechia II Sędziszów (5 marca), Zawada (12 marca).

Z piłką Adrian Frydło.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

cztery × trzy =