autko net

Ślisko na drogach. W Iwierzycach auto na dachu

Terenowy Hyundai skończył swoją podróż w rowie na drodze powiatowej w Iwierzycach. Na szczęście nikt nie potrzebował pomocy medycznej.

Hyundai, który wpadł do rowu nie powoduje większych trudności na drodze.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano. Samochód wpadł do rowu na odcinku między urzędem gminy, a zjazdem w kierunku Nockowej. Oprócz Hyundaia żaden inny pojazd nie brał udziału w wydarzeniu. Dlaczego auto wypadło z drogi i wylądowało w rowie? Jak usłyszeliśmy od kierującej samochodem powodem miała być śliska nawierzchnia. – Nic nie było posypane. Dopiero przed chwilą mijała nas tu piaskarka – relacjonuje kobieta. Faktycznie, kiedy jechaliśmy na miejsce zdarzenia mijaliśmy taki pojazd na drodze powiatowej do Iwierzyc. Sama prowadząca Hyundaia zapewnia, że poruszała się z przepisową prędkością.

Na miejsce nie były wzywane żadne służby. Żadna z osób uczestnicząca w zdarzeniu nie odniosła też obrażeń.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

9 − 6 =