ul. Kolejowa

Paraliż komunikacyjny w Sędziszowie Małopolskim po niewielkich opadach śniegu. Zablokowane wiadukty kolejowe i obwodnica. Lepiej zostań w domu

W Sędziszowie Małopolskim zablokowany jest wiadukt kolejowy na ulicy Borkowskiej w okolicy dworca. W poprzek jezdni utknął tam tir. Z obu stron ustawiły się kolejki aut, które nie mogą przejechać. Kierowcy, którzy usiłują objechać korek i przedostać się z jednej części miasta do drugiej inną drogą, również mają problemy.

Blokuje się zarówno przejazd wiaduktem w ciągu ulicy Kolbuszowskiej, jak i ulica Kolejowa w okolicy sklepu „Żelazny”. Auta, które zatrzymają się tam, nie mogą już ruszyć z powodu śliskiej nawierzchni. 

Korek stoi na ulicy Fabrycznej w kierunku Kroczki. Co gorsza, zblokowana jest też droga 94 na całym odcinku okalającym Sędziszów Małopolski, czyli praktycznie od Ropczyc po Klęczany.

News will be here
Ulica Kroczki zablokowana od ronda przy Fabrycznej w kierunku ulicy Kolejowej i Borkowskiej
Auta blokują ulicę Fabryczną, rondo, a następnie ulicę Kroczki w kierunku Borkowskiej

Sytuację pogarsza nadal zamknięty most  w ciągu ulicy 3-go Maja na wysokości PGKiM w Sędziszowie.

Most w ciągu ulicy 3-go Maja nadal zamknięty dla ruchu kołowego. Na razie można poruszać się po nim tylko pieszo

Władze powiatu obiecywały go otworzyć już na początku grudnia, ale okazało się, że choć przeprawa jest już praktycznie gotowa, to niegotowa jest dokumentacja. Według ostatnich zapowiedzi ruch przez most miał ruszyć przed Bożym Narodzeniem, ale konkretnej daty nie podano.

Wiadukt blokuje tir i policja

Bardzo złe warunki jazdy są na drogach po opadach śniegu, jakie przeszły tego popołudnia przez powiat ropczycko-sędziszowski.  Służby drogowe nie zdążyły posypać piaskiem lub solą warstwy zajeżdżonego przez auta i marznącego śniegu. W efekcie na ulicach zalega warstwa lodu. Auta nie mogą podjechać nawet pod małe wzniesienia.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

14 + 3 =