alkom

Młoda, bez prawa jazdy i kompletnie pijana za kierownicą. Policyjna kontrola będzie miała finał w sądzie

W sobotę mogło dojść do tragedii na drodze krajowej 94 przecinającej powiat ropczycko – sędziszowski .

Było po 23, kiedy patrol drogówki  z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zwrócił uwagę na dziwnie poruszającego się opla, który nie mógł zmieścić się na swoim pasie.

Patrol zatrzymał auto do kontroli. Za kierownicą siedziała młoda kobieta.

Policjanci postanowili sprawdzić trzeźwość alkomatem. Wynik? Rekordowy! Prawie 3 promile w wydychanym powietrzu! To cud, że będąc tak pijaną, nie zrobiła krzywdy sobie lub innym osobom.

Trzeba dodać, że w sobotnią noc na drogach powiatu ropczycko- sędziszowskiego widzialność utrudniały opady, a miejscami zamglenia.

Rekordzistką okazała się 24-latka. Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie policjanci odkryli, że kobieta nie może kierować autem nie tylko dlatego, że jest kompletnie pijana. Od 2019 roku ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Policja skieruje teraz wniosek do sądu o jej ukaranie.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

dwanaście − jeden =