marek-kazimierz-crop

Bóg powołał do siebie byłego proboszcza Zagorzyc. Pogrzeb ks. Kazimierza Marka zaplanowano na środę

Pogrzeb odbędzie się w środę 22 grudnia w Tapinie, w archidiecezji przemyskiej, w powiecie jarosławskim. Diecezja Rzeszowska podała dzisiaj godzinę. msza pogrzebowa rozpocznie się o 12:00.

W niedzielę, 19 grudnia zmarł ksiądz kanonik Kazimierz Marek, wieloletni proboszcz parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zagorzycach Górnych.

Miał 60 lat, święcenia przyjął 35 lat temu. Aktualnie był rezydentem parafii w Osobnicy koło Jasła.

News will be here

Trumna z ciałem księdza zostanie wystawiona w kościele parafialnym w Osobnicy we wtorek, 21 grudnia o 14:00.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

piętnaście − 4 =