biuro

Zdrowie i bezpieczny dom – to najważniejsze

Rozpoczął się kolejny rok życia w trudnym dla wszystkich czasie pandemii. Wciąż musimy szczególnie zwracać uwagę na swoje zdrowie, pamiętać o zasadach bezpieczeństwa i spędzać większość czasu w domu. Nasze cztery kąty stały się centrum naszego życia. Sprawdzamy więc jak najlepiej je ubezpieczyć, aby ustrzec się od dodatkowych kłopotów!  

Ubiegły rok pokazał nam, że z pandemią nie ma żartów. Po chwilowym rozluźnieniu przechodzimy drugą falę. Znowu wiele osób pracuje z domu, również część naszych dzieci wciąż jest z nami na edukacji zdalnej. To właśnie dom jest teraz głównym centrum życia i wciąż naszą bezpieczną przestrzenią. Warto więc wiedzieć, nie tylko, jak zabezpieczyć go od potencjalnych szkód, ale również w jaki sposób przy okazji zadbać o własne zdrowie.

Zabezpieczenie na czas pandemii

W ostatnim czasie wyraźnie doświadczyliśmy jak wiele może się zmienić z dnia na dzień w naszym codziennym życiu, naszych planach, potrzebach i oczekiwaniach. Jedną z opcji, która pomaga nam żyć spokojniej, jest ubezpieczenie. Firmy ubezpieczeniowe szybko dostosowały się do nowych realiów – niektóre z nich poszły nawet o krok dalej.

Wybór solidnego ubezpieczenia mieszkaniowego i na życie to teraz podstawa – zarówno trudna pora roku, jak i pandemia to dwa koronne powody. Patrząc na ofertę dostępnych produktów, rekomenduję polisę Warta Dom Komfort. To ubezpieczenie zawiera takie rozwiązania, które zarówno pomogą nam w kłopotach ze zdrowiem i z domem – mówi Agata Fus, Agent Warty z Dębicy. – Dla przykładu – w razie nagłego zachorowania ubezpieczonego Warta zorganizuje i opłaci teleporadę, a jeśli osoba ubezpieczona,  która mieszka sama będzie musiała pójść do szpitala, zaopiekuje się jej psem czy kotem. Usługi te są ujęte w zakresie bezpłatnie dodawanego do tego ubezpieczenia Assistance. Jeśli mamy dodatkowy pakiet NNW, Warta wypłaci do 100 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu w przypadku zachorowania na COVID-19. Ta opcja jest dostępna dla osób do 67. roku życia – wyjaśnia Agent Warty.

To jednak nie wszystko – ubezpieczenie Warty jest też korzystną ofertą dla osób pracujących zdalnie, ponieważ chroni od zdarzeń losowych, takich jak kradzież z włamaniem, w której możemy stracić przedmioty służbowe, chociażby komputer czy telefon, z których teraz korzystamy w domu. Usługi Assistance uwzględniają dodatkowo naprawę prywatnych komputerów domowników w razie ich awarii.

Ubezpieczysz dom bez wychodzenia z domu

W czasie, gdy ograniczamy kontakty z innymi do minimum, już większość firm udostępnia swoje usługi zdalnie. Nie inaczej jest z zakupem ubezpieczenia w Warcie. Aby się ubezpieczyć wystarczy zadzwonić lub skontaktować się mailowo z agentem ubezpieczeniowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń, lub napisz maila do naszej agencji: Agencja Ubezpieczeniowa Agata Fus

1. Rynek 18, 39-200 Dębica, tel 698 064 050 , mail: ubezpieczenia.rynek18@gmail.com

2. ul. Króla Kazimierza Wielkiego 9, 39-100 Ropczyce , tel: 662544858, mail: teresa.ropczyce@gmail.com

Artykuł sponsorowanyBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

9 − three =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!