cannabis-biodynamic-1487832

Marihuana w Wielopolu Skrzyńskim i Ropczycach. Zarzuty dla kobiety i nastolatka

Do trzech lat więzienia grozi dwóm młodym osobom, które usłyszały zarzut posiadania marihuany. Podejrzani zostali zatrzymani przez policjantów w Wielopolu Skrzyńskim oraz w Ropczycach.

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, będąc w sobotę, 30 stycznia, na patrolu w Wielopolu Skrzyńskim, zauważyli przed godz. 20 zaparkowanego volkswagena, w którym siedziały dwie osoby. Ich nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia mundurowych. Podczas wykonywanych czynności, mundurowi znaleźli w samochodzie worek foliowy z suszem roślinnym.

Badanie wykazało, że była to marihuana. Do jej posiadania przyznała się 23-letnia właścicielka pojazdu.

– Narkotyki zostały zabezpieczone przez policjantów. Mieszkanka Dębicy została zatrzymana i doprowadzona do ropczyckiej komendy, gdzie śledczy przedstawili jej zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających – informuje policja.

16-latek, który z dębiczanką siedział w volkswagenie, został przekazany opiekunowi.

Tego samego dnia, około godz. 21:30, policjanci interweniowali także na Rynku w Ropczycach. Mundurowi zwrócili uwagę na grupę osób, która na widok radiowozu zaczęła się rozchodzić. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować te osoby. Kiedy to robili, przy jednym z mężczyzn znaleźli młynek do mielenia suszu roślinnego, a także woreczek strunowy z suszem. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy testy potwierdziły, że była to marihuana.

Narkotyki zostały zabezpieczone, a 19-letni mieszkaniec gminy Ostrów został zatrzymany. Następnie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

FOTO: SXC.HUBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

1 × two =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!