wosp net

29 finał WOŚP jeszcze się nie skończył! Wciąż trwają aukcje w internecie

Około 44 tys. zł udało się do tej pory zebrać ropczyckiemu sztabowi podczas 29 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tym jednak nie koniec. Kwota wciąż rośnie bo jeszcze do końca przyszłego tygodnia prowadzone są aukcje internetowe.

W naszym powiecie 68 wolontariuszy WOŚP kwestowało na ulicach gmin Ropczyce, Sędziszów Małopolski i Wielopole Skrzyńskie. Do ich puszek mieszkańcy wrzucili w sumie ponad 38 tys. zł.

Kolejne 2 tys. zł przeniosła zbiórka w formie e-skarbonki. Oprócz tego z licytacji na portalu Allegro ropczycki sztab WOŚP uzbierał około 4 tys. zł. Ta ostatnia forma zbierania funduszy jeszcze trwa i wciąż można wylicytować atrakcyjne rzeczy, wspierając jednocześnie orkiestrę. Aukcje potrwają do połowy lutego i dopiero po ich zakończeniu będzie znana ostateczna kwota, jaką w tym roku zebrał ropczycki sztab WOŚP.

Pieniądze zebrane podczas 29 finału WOŚP przeznaczone zostaną na dziecięcą laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

FOTO: WOŚP SZTAB ROPCZYCE

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

13 − 9 =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów