137377585_3004007646368192_3697564460508579064_o

Zaśpiewaj piosenkę Grzegorza Ciechowskiego. Do wygrania atrakcyjne nagrody

Nagranie płyty w profesjonalnym studiu, lekcje wokalne i nagranie klipu. To nagrody w konkursie na interpretację piosenek Grzegorza Ciechowskiego, zmarłego przed niespełna 20 laty lidera zespołu Republika.

Konkurs jest rozwinięciem inicjatywy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Małopolskim, który w czasach epidemii organizuje cykliczne koncerty on-line. Począwszy od sierpnia odbywają się one w ostatnie czwartki miesiąca.

Każdy znajdzie coś dla siebie

– Koncerty organizowane są wspólnie z firmą Art Music Media, ostatnio także przy udziale środków z Funduszu Wsparcia Kultury. W trakcie organizacji tego cyklu pojawił się pomysł, żeby wesprzeć naszych lokalnych, młodych artystów, dać im szansę zaprezentowania się na scenie i umożliwić zdobycie jakiś wartościowych nagród. Dlatego ogłosiliśmy konkurs na interpretację piosenek Grzegorza Ciechowskiego. Wybraliśmy tego artystę ze względu na szeroki repertuar. Myślę, że zarówno młodsi, jak i starsi znajdą coś dla siebie – tłumaczy Katarzyna Hagdej, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Małopolskim.

Solo lub w zespole

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Przede wszystkim trzeba być mieszkańcem powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Wiek nie gra roli. Należy nagrać jeden utwór Republiki i wysłać go do 15 lutego e-mailem na adres: p.plocica@mgoks.pl, w tytule wiadomości wpisując „konkurs muzyczny”. Konkurs jest przeznaczony dla mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Mogą to być zarówno soliści, jak i zespoły. Zespoły mogą być trzyosobowe, ale nie mogą używać instrumentów perkusyjnych.

Laureaci wystąpią w koncercie

Od 16 do 19 lutego nadesłane nagrania oceni komisja, którą tworzą Przemysław Przywara – dyrektor Szkoły Muzycznej Music Team, Paweł Pasela – instruktor muzyki w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim, Tomasz Dumara z Podziemnego Rock’N’Rolla i Jakub Krężel z Art Music Media. Jurorzy wybiorą trzech laureatów, którzy w czwartek, 25 lutego, wystąpią w koncercie na scenie sędziszowskiego domu kultury. O ile nic się nie zmieni w kwestii restrykcji epidemicznych, w koncercie nie będzie mogła uczestniczyć publiczność, ale będzie on transmitowany na kanale YouTube Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Małopolskim.

Co można wygrać?

Nagroda dla zwycięzcy to nagranie w profesjonalnym studiu płyty demo składającej się z czterech utworów. Za zajęcie drugiego miejsca przewidziane są lekcje wokalu w Music Team w Ropczycach. Trzecia nagroda to nagranie i montaż klipu do piosenki. Zastrzeżenie jest takie, że nagranie z piosenką gotową do emisji dostarczy laureat, natomiast zdjęcia kręcone będą tylko na terenie Podkarpacia.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, który zamieszczony jest na stronie internetowej ośrodka kultury (www.mgoks.pl).Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

5 + dwanaście =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów