w9

Szkoła w Broniszowie będzie większa. Jest już projekt rozbudowy

Około 4,5 mln zł może kosztować rozbudowa Szkoły Podstawowej w Broniszowie. W planach jest dobudowanie sali gimnastycznej oraz nowych sal lekcyjnych.

Jest już gotowy projekt budowy nowej części budynku. Będzie ona miała trzy kondygnacje i znajdą się w niej sala gimnastyczna, pomieszczenia gospodarcze, zaplecze dla kadry, szatnie szkolne, kotłownia, cztery sale dydaktyczne, biblioteka szkolna. Budynek będzie wyposażony w system odzyskiwania wody deszczowej, instalację fotowoltaiczną, ogrzewanie tzw. kombi system czyli pompa ciepła z piecem gazowym. Obiekt będzie dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych.

Gmina Wielopole Skrzyńskie złożyła już wniosek o dofinansowanie budowy z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

2 × 3 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!