paczka harcersjka

Policjanci pomogli harcerzom w zbiórce. Kupili żywność dla potrzebujących

Funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach oraz Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim przyłączyli się do akcji „Harcerska Gwiazdka z Nieba”. Zebrali pieniądze, za które kupione została żywność i środki czystości dla niezamożnych osób.

Celem corocznej akcji „Harcerska Gwiazdka z Nieba” jest pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Cieszy się dużą popularnością i wywołuje uśmiech u osób obdarowanych.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku, do grona osób zbierających pieniądze na ten szczytny cel dołączyli funkcjonariusze i pracownicy jednostek policji z powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Za przekazane przez nich pieniądze już zostały kupione produkty, które przed świętami trafią do potrzebujących mieszkańców naszego powiatu.

News will be here

FOTO: KPP ROPCZYCEBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

cztery × trzy =