targ net

Będzie nowe miejsce do handlowania. Szansa dla rolników i rękodzielników

W Wielopolu Skrzyńskim powstaje plac, na którym swoje produkty będą mogli promować i sprzedawać miejscowi rolnicy, rzemieślnicy i twórcy. Przedsięwzięcie będzie kosztować około 60 tys. zł.

Inwestycja podzielona jest na dwie części. Pierwsza to wyrównanie placu koło urzędu gminy i wyłożenie go kostką betonową na powierzchni ponad 240 metrów kwadratowych. Koszt tego etapu to prawie 46 tys. zł.

Druga część inwestycji to kupno namiotu wystawienniczego oraz dziesięciu stołów handlowych.

Gmina na utworzenie obiektu pozyskała prawie 32 tys. zł dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Inwestycja ma być gotowa jeszcze w tym roku.

FOTO: URZĄD GMINY W WIELOPOLU SKRZYŃSKIMBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

18 − 17 =