ozonator

Policjanci dostali ozonator. Będą odkażać radiowozy i pomieszczenia

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach dostali od władz powiatu ozonator. To urządzenie do odkażania pomieszczeń i samochodów.

Ozonator został przekazany mundurowym w poniedziałek, 23 listopada, przez starostę Witolda Darłaka i jego zastępczynię Bernadetę Frysztak. Urządzenie pozwoli funkcjonariuszom na dokładną i szybką dezynfekcję zarówno pomieszczeń w komendzie w Ropczycach, jak i w komisariacie w Sędziszowie Małopolskim. Urządzenie będzie wykorzystywane również do odkażania pojazdów służbowych, w tym radiowozów, którymi przewożeni są zatrzymani czy osoby do wytrzeźwienia. Działanie ozonatora polega na przekształcaniu zawartego w powietrzu zwykłego tlenu w ozon, który jest jego odmianą o właściwościach silnie dezynfekujących. Urządzenie rozprasza ozon w pomieszczeniu czy samochodzie i unieszkodliwia znajdujące się tam drobnoustroje.

FOTO: STAROSTWO POWIATOWE W ROPCZYCACH

News will be here


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

dwadzieścia + 19 =