policja

Pijany z zakazem kierował samochodem. W Wielopolu Skrzyńskim zatrzymali go świadkowie

Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 36-latek, który kierował hondą. Zatrzymało go dwoje świadków, którzy pojechali za nim na stację paliw.

W niedzielę, 22 listopada, po godz. 20, dyżurny ropczyckiej komendy, otrzymał informację o ujęciu w Wielopolu Skrzyńskim kierowcy, który prawdopodobnie jest nietrzeźwy. – Na miejscu funkcjonariusze zastali dwoje świadków. Z ich relacji wynikało, że jadący przed nimi kierowca hondy wyjeżdżał poza swój pas ruchu, stwarzając zagrożenie dla innych kierujących – informuje mł. asp. Wojciech Tobiasz z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach.

Świadkowie pojechali za hondą, a kiedy ta zatrzymała się na stacji paliw, podeszli do tego samochodu i wyjęli kluczyki ze stacyjki oraz wezwali policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zbadali 36-latka alkomatem. Miał ponad 3 promile alkoholu. Oprócz tego okazało się, że ma on obowiązujący do 2024 r. zakaz kierowania pojazdami.

Honda została odholowana na policyjny parking. Mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

1 × 2 =