predkosc wola ociecka (2)

Jechali o 57 km/h za szybko

Zaledwie kilka minut wystarczyło, żeby dwóch kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym. Zostali oni zatrzymani do kontroli drogowej w Wielopolu Skrzyńskim, w czwartek, 12 listopada.

Najpierw policjanci pozbawili prawa jazdy kierowcę volvo, który jechał 107 km/h. Później to samo spotkało kierowcę renault, któremu funkcjonariusze zmierzyli taką samą prędkość. W obu przypadkach przekroczenie prędkości miało miejsce w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Oprócz zatrzymania praw jazdy, na odzyskanie których kierowcy będą musieli poczekać trzy miesiące, mężczyźni zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

Policja przypomina, że nadmierna prędkość nigdy nie jest bezpieczna, a szczególnie teraz, w okresie jesiennym, gdy drogi są śliskie i mokre, lekceważenie przepisów może doprowadzić do utraty zdrowia lub życia. Według policyjnych statystyk przekraczanie dozwolonej prędkości stanowi jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

News will be here


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

9 + 2 =