broniszow lampy

Droga wojewódzka w Broniszowie będzie oświetlona

Trwają prace przy budowie oświetlenia ulicznego w Broniszowie. Wartość inwestycji to ponad 155 tys. zł.

W planach jest postawienie 32 lamp ledowych o mocy 69 watów każda. Większość z nich zamontowana zostanie wzdłuż drogi wojewódzkiej na odcinku między Łączkami Kucharskimi a Glinikiem. Wyjątkiem będzie sześć latarni, które będą oświetlały fragment drogi powiatowej od skrzyżowania z drogą wojewódzką.

Oświetlenie w Broniszowie ma być gotowe w tym roku. Według zapowiedzi Marka Tęczara, wójta gminy Wielopole Skrzyńskie, w planach jest budowa oświetlenia wzdłuż całego odcinka drogi wojewódzkiej przebiegającego przez gminę, ale wykonanie kolejnych fragmentów to zadanie na następne lata.

News will be here


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

jedenaście − 6 =