303-203459

Policjanci zatrzymali podejrzanych o kradzieże i posiadanie narkotyków

Sześciu mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego podejrzanych m.in. o kradzieże z włamaniem wpadło w ręce policji. Funkcjonariusze odzyskali część łupów, których łączną wartość oszacowano na kilka tysięcy złotych.

Jak ustalili ropczyccy policjanci, mężczyźni w wieku od 18 do 35 lat od maja 2019 r. do stycznia br. dokonali kilku włamań do garaży, pojazdów czy nowo budowanego domu. Ich łupem padły narzędzia ogrodnicze, gospodarcze i warsztatowe, agregat prądotwórczy oraz paliwo.

Część łupów, które sprawcy ukrywali na swoich posesjach, zostało odzyskane przez policjantów. Ale nie tylko na skradzione rzeczy natrafili funkcjonariusze podczas przeszukiwań. Na jednej z posesji znaleźli dwa naboje, a oprócz tego przy trzech mężczyznach mundurowi ujawnili narkotyki.

News will be here

Zatrzymani usłyszeli zarzuty m.in. kradzieży z włamaniem oraz posiadania substancji odurzających. Prokurator zastosował wobec mężczyzn dozór policyjny.

FOTO: KPP ROPCZYCEBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

siedemnaście − 8 =