jun-gracjan

Juniorzy Błękitnych Ropczyce jadą do Wałbrzycha

Najstarsza grupa młodzieżowa Błękitnych Ropczyce – juniorzy – już w najbliższy weekend powalczy w ćwierćfinałowym turnieju mistrzostw Polski.

Błękitni powalczą o prawo gry w półfinale mistrzostw Polski w turnieju w Wałbrzychu. Rywalami będą: miejscowy Chełmiec, MMKS Kędzierzyn-Koźle, Olimpia Sulęcin i Serbinów Biała Podlaska. Nasz zespół pierwsze mecze w Wałbrzychu rozegra w piątek.

Dziś młodzież Błękitnych wysiedzi się w busie, którym dojedzie tak, by zobaczyć pierwsze mecze. Ropczycka ekipa w swojej podgrupie ma Wałbrzych i Kędzierzyn-Koźle.

Wyjechaliśmy dziś (czwartek) z samego rana, tak aby zdążyć na mecze rozgrywane po południu. Uważam, ze trafiła nam się wymagająca grupa, ale trudno tutaj o inną, ponieważ nie zapominajmy, że są to ćwierćfinały mistrzostw Polski. Grają tu najlepsze drużyny, z wielkimi ambicjami i umiejętnościami – zaznacza Kamil Waszczuk, trener naszych juniorów.

Błękitni nie będą mogli zagrać w optymalnym składzie.

Niestety nie jedzie z nami nasz pierwszy rozgrywający, Gracjan Jasiński. Dopadła go grupa i musi przejść przez proces leczenia, który zdecydowanie wyklucza granie w tych rozgrywkach. Chcę, by był sprawny na turniej półfinałowy – dodaje Waszczuk.

Młody trener jest optymistą przed tymi zawodami.

Widzę u chłopaków chęć do pracy. Dobrze wyglądali na parkiecie w ostatnim czasie. Jeśli utrzymają formę do piątku- to awansujemy – twierdzi Waszczuk.

Z grona pięciu ekip do dalszego etapu awansują dwie drużyny.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

dziewiętnaście − 19 =