cats

Bezpłatne wsparcie rozwoju twojego przedsiębiorstwa? – to możliwe! Przeczytaj!

Chcesz zwiększyć przewagę rynkową?

W polskich firmach drzemie nieuwolniony potencjał innowacji. Pomożemy go rozwinąć udzielając bezpłatnej analizy przedsiębiorstwa pod kątem możliwości zwiększenia jego innowacyjności, w ramach projektu Innovation Coach „Wspieramy przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I”.

 

Szukasz ścieżki rozwoju dla swojego przedsiębiorstwa? Słyszałeś o innowacjach, pracach badawczo-rozwojowych, ale kojarzą Ci się z poszukiwaniem leku na raka lub konstrukcją łazika na Marsa? To nie do końca tak. Skorzystaj z instrumentu Innovation Coach i dołącz do grona przedsiębiorców-innowatorów. Pomożemy Ci zbadać potencjał innowacyjny Twojego przedsiębiorstwa, przeanalizujemy branżę, w której działasz, Twoje dotychczasowe działania, zasoby kadrowe, kulturę innowacji. Na koniec przygotujemy specjalnie dla Ciebie koncepcję wdrożenia innowacji w Twojej firmie całkowicie bezpłatnie!

Innovation Coach to instrument wsparcia dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają doświadczenia w pozyskiwaniu środków na działania B+R+I, w szczególności ze środków PO IR i Horyzont 2020 i nie prowadzili samodzielnie lub prowadzili tylko w ograniczonym zakresie projekty B+R+I. Jest to druga ścieżka instrumentu Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt realizowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Aby skorzystać z instrumentu należy zarejestrować przedsiębiorstwo na poczekać na kontakt ze www.innovationcoach.pl, strony konsultanta, który wstępnie przeanalizuje doświadczenie firmy.

News will be here

W tym przypadku im mniejsze doświadczenie, tym lepiej. W przypadku spełnienia warunków przedsiębiorcy, przydzielony zostanie ekspert branżowy z bazy coachów prowadzonej przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej. Coach najpierw przeanalizuje branżę, środowisko i dotychczasowe doświadczenie przedsiębiorstwa, a następnie w trakcie bezpośredniej współpracy z przedsiębiorcą zbada potencjał przedsiębiorstwa, możliwości i zasoby w zakresie innowacyjności – sytuację finansową, kadrową, infrastrukturalną, kulturę innowacji. W efekcie coach przedstawi rekomendacje dla przedsiębiorcy zawierające kierunki i ścieżki wdrożenia innowacji w przedsiębiorstwie, wskaże możliwości pozyskania środków na innowacje z Unii Europejskiej.

Więcej o Innovation Coach – II ścieżka instrumentu Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt: www.innovationcoach.pl Więcej o Wstępnej Weryfikacji Pomysł na Projekt – I ścieżka

instrumentu Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt: www.poir.gov.pl/step.

 

Najbliższy Dzień Informacyjny w odbędzie się Twoim Regionie Rzeszów, 11 lutego 2020 r. Hotel Grein, ul. Rejtana 1

 

Zapraszamy do współpracy: przedstawicieli Samorządów lokalnych, Stowarzyszeń i Związków Pracodawców, Powiatowe Urzędy Pracy itd. Oferujemy możliwość przeprowadzenia warsztatów dotyczących oferty projektu oraz konsultacji z firmami w Państwa siedzibie. Zapraszamy do kontaktu: www.innovationcoach.pl i innovationcoach@kpk.gov.pl

 

    Program Dnia:

 • 10:00-10:30 – Rejestracja
 • 10:30-10:40 – Powitanie
 • 10:40-11:00 – Projekt STEP, I ścieżka: Wstępna Weryfikacja Pomysłu na Projekt – możliwości otrzymania wsparcia
 • 11:00-11:30 – Projekt STEP, II ścieżka: Innovation Coach
 • – warunki przystąpienia do projektu, zaprezentowanie oferty
 • 11:30-12:20 – Program Operacyjny Inteligentny
 • Rozwój 2014-2020 – oferta wsparcia dla przedsiębiorstw
 • 12:20-13:00 – Lunch
 • 13:00-13:25 – Możliwości udziału przedsiębiorstw w Horyzoncie 2020 i Horyzoncie Europa
 • 13:25-13:40 – Wsparcie dla przedsiębiorstw w ramach projektu EEN
 • 13:40-14:00 – Doświadczenie w pozyskiwaniu środków na badania i rozwój w ramach funduszy strukturalnych
 • 14:00-14:30 – Historia sukcesu beneficjenta środków programu Horyzont 2020
 • 14:30-14:45 – Własny startup – jak zacząć? Poznaj projekt Platform Startowych Start in Podkarpackie
 • 14:45 – 14:50 – Zakończenie spotkania

 

Więcej informacji udziela: Irena Śliwińska, 12-628-26-60, 12-628-25-88 sliwinska@transfer.edu.pl

Artykuł sponsorowanyBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

trzy × jeden =