pijany zasnal w fordzie

Z 3 promilami jeździł autem kolegi

Przed sądem odpowie 22-latek, który będąc pijanym, jeździł fordem. Młody mężczyzna zabrał samochód koledze bez pytania o zgodę.

W sobotę, 18 stycznia, po godz. 9, policjanci otrzymali zgłoszenie, że na przystanku na ul. Jagiellończyka w Sędziszowie Małopolskim stoi samochód, a w nim mężczyzna, z którym nie można nawiązać kontaktu. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zobaczyli forda. Samochód był wtedy pusty, natomiast obok pojazdu stał młody mężczyzna, z którym rzeczywiście trudno było się porozumieć.

Po zbadaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kiedy funkcjonariusze sprawdzili policyjną bazę danych, wyszło na jaw, że 22-latek ma sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Dlaczego 22-latek stał na przystanku w osiedlu Borek Wielki? Z ustaleń policji wynika, że około godz. 4 wrócił ze znajomymi ze wspólnego wyjazdu. Wysiadł na jednej z posesji w Ropczycach, skąd miał go odwieźć do domu inny kolega. Gdy okazało się, że znajomy nie przyjedzie, 22-latek, mimo że był pijany, wsiadł do zaparkowanego na posesji forda. Samochód był otwarty, a w środku znajdowały się kluczyki. Pijany mężczyzna uruchomił auto i pojechał je zatankować. Potem jeździł ropczyckimi ulicami, a gdy zabrakło paliwa, ponownie zatankował samochód. Później pojechał do Sędziszowa Małopolskiego, zatrzymał się na przystanku i ze zmęczenia zasnął na tylnym siedzeniu.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

jeden × trzy =