Podlasek-Lubzina-net

Strażak Lubzina musiał zmienić trenera

Drużyna z Lubziny ma nowego szkoleniowca. Krzysztof Podlasek otrzymał ofertę z ligi okręgowej i podjął się prowadzenia Chemika Pustków. Zastąpił go Grzegorz Laska.

– Nie chcieliśmy, a musieliśmy zmienić trenera. Próbowaliśmy zatrzymać pana Krzysztofa, ale ten stwierdził, że traktuje przejście do Chemika jak wyzwanie i pozostało mu podziękować za dotychczasową pracę – opisuje Krzysztof Kosiński, działacz klubu z Lubziny.

Zadaniem Podlaska będzie teraz utrzymanie Chemika w lidze okręgowej.

Laska obejmuje Lubzinę już trzeci raz. Ostatnio pracował w Strażaku jesienią 2015 roku. Gracze Strażaka pierwsze zajęcia ze szkoleniowcem z Ropczyc zaliczyli 21 stycznia. Praca Laski, przynajmniej w najbliższej rundzie, powinna być przyjemna, bo zespół nie będzie grał pod presją. Lubzina jesienią wywalczyła aż 26 punktów i przez to plasuje się w czołówce rozgrywek. O utrzymanie raczej martwić się nie będzie, a może jeszcze namieszać w wyścigu o awans. Przesłanki mówiące o tym, że Strażak będzie mocniejszy, są przynajmniej dwie. Chodzi o wzmocnienia. Do drużyny przyjść może bowiem rosły obrońca LKS-u Łopuchowa – Krystian Laska. Mówi się jeszcze o powrocie do Lubziny pomocnika Dominika Cieśli. Młody i szybki pomocnik ostatnio występował w Victorii Ocieka.

Będziemy też przyglądać się młodym zawodnikom, choć i tak nasza kadra wyglądała ostatnio obiecująco – zaznacza Kosiński.

Strażak pierwszy sparing zaliczy 1 lub 2 lutego z Łękami Górnymi (miejsce do ustalenia).

 

Wzmocnić kadrę chcę również m.in. Progres Kawęczyn. Więcej o planowanych zmianach w piłkarskich klubach z naszego powiatu przeczytasz tutaj.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

7 + piętnaście =