busy 2

PFRON dał kasę na dwa busy

Do Wielopola Skrzyńskiego dotarły dwa nowe pojazdy, które będą służyć do przewozu podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz uczniów niepełnosprawnych. Ich łączny koszt to około 345 tys. zł.

Dla WTZ gmina kupiła forda, który może zabrać na pokład 9 osób. Mikrobus kosztował 139,6 tys. zł, ale samorząd na jego kupno pozyskał dotację z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wyniosła ona 80 proc. kosztów kwalifikowanych.

Drugi pojazd to 18-osobowy autobus, także marki Ford. Będzie on służył do przewozu niepełnoprawnych mieszkańców gminy do placówek oświatowych, m.in. uczniów do ośrodków specjalnych w Ropczycach i Strzyżowie. Wartość autobusu to ponad 206 tys. zł. On także został dofinansowany przez PFRON, który wyłożył 70 proc. kosztów kwalifikowanych.

FOTO: URZĄD GMINY W WIELOPOLU SKRZYŃSKIMBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

dwa × 5 =